Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Apie mus

Esame entuziastingų savo srities profesionalų komanda, kuri siekia pagerinti dabartines psichologinio konsultavimo prieinamumo sąlygas bei padėti žmonėms atrasti vidinę ramybę ir harmoniją su savimi ir aplinka.

Su savo klientais siekiame bendradarbiauti bei tapti partneriu sprendžiant įvairias gyvenimiškas situacijas.

Mūsų misija – atsižvelgiant į kiekvieno asmens individualumą ir unikalumą suteikti psichologinę pagalbą, kuri geriausiai atlieptų jo poreikius ir lūkesčius. Tikime kiekvieno žmogaus ir jo gyvenimo kelio unikalumu. Skirtingos patirtys formuoja žmogaus mintis, pasirinkimus ir sprendimus. Informacinis bei kasdienis ūžesys vis labiau išbalansuoja mūsų vidinę pusiausvyrą, pasidaro sunku nurimti, vargina įkyrios mintys ir nežinomybė, emocijų ir išgyvenimų gausa įneša sumaišties, neleidžia racionaliai spręsti gyvenimiškų situacijų. To pasekoje neišvengiamai iškyla poreikis nusiraminti ir atrasti harmoniją su savo vidiniu „AŠ“. Šis vidinės ramybės atradimas teigiamai paveikia visas gyvenimo sritis: tampame sėkmingesni darbe, džiaugiamės darnesniais santykiais šeimoje, pozityviai bendraujame su aplinkiniais.

Tikime, kad galime tapti Jūsų vedliu siekiant pokyčių ir ieškant atsakymų į Jus varginančius klausimus, nes iš kiekvienos, net ir iš sudėtingiausios situacijos dirbant ir bandant suprasti save, randama išeitis, kurios, galbūt, krizės momentu ir nematėme.

Siekdami padėti jums džiaugtis puikia emocine sveikata, teikiame psichologų bei psichoterapeutų paslaugas. Taip pat siūlome atrasti įvairių situacijų sprendimus drauge su sąmoningos tevystės mentore, koučeriais, lyderystės specialistais, pasinaudoti netradicinėmis, efektyvumu garsėjančiomis terapijomis pas ThetaHealing praktikę ir aukščiausios klasės Minties lauko terapeutę (ThoughtField Therapy). Šeimos, santuokos krizes, darbo ginčus spręsti ir abiems pusėms palankų sprendimą rasti padeda mūsų klinikos mediatorė.

Mes vertiname individualų bendravimą su klientu. Susisiekite, patarsime ir bendradarbiausime Jūsų kelyje į emocinę gerovę.