Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Adelė Urbienė

Apie mane:

Aš esu ergoterapijos specialistė studijas baigusi Norvegijos universitete. Ten patyriau, kad specialisto požiūris į klientą gali būti individualus, terapija pritaikyta konkrečiai situacijai, atsižvelgiant į ypatingus kliento poreikius. Patirties įgijau įvairiose gydymo įstaigose dirbdama tiek su jaunimu, tiek su vyresnio amžiaus žmonėmis. Grįžusi į Lietuvą pasinėriau į darbą su vaikais ir jų tėveliais, globėjais ir mokytojais. Didžiausias man įvertinimas yra tada, kai kartu su klientu ir jo artimaisiais galime džiaugtis pasiektais jų užsibrėžtais tikslais ir jaučiamu palengvėjimu dalyvaujant kasdieninėse veiklose.

Mano išsilavinimas ir patirtis:

2021 rugsėjis – 2022 sausis, ergoterapeutė konsultantė Senamiesčio vaikų dienos centre Tėvų ir darbuotojų konsultacijos vaikų ugdymo ir aplinkos pritaikymo klausimais bei ergoterapijos užsiėmimai vaikams iš socialinės rizikos ir skurstančių šeimų.
2019 kovas – 2020 kovas, Ergoterapeutė VšĮ Vilniaus universiteto Santaros ligoninėje Reabilitacinės ir abilitacinės terapijos su 0-18 metų vaikais ir jų tėveliais.
2015 sausis – 2018 kovas, sveikatos priežiūros asistentė Strindheim
dienos centre, Trondheimo komunoje
Asmeninė ir jaunimo grupių psichosocialinės ir fizinės sveikatos priežiūros
asistentė.
2016 sausis- 2016 spalis, sveikatos priežiūros asistentė Dragvoll sveikatingumo ir gerovės centre Asmeninė ir senjorų grupių psichosocialinės ir fizinės sveikatos priežiūros asistentė.

Veiklos sritis:

Bendroji ergoterapija

Konsultacijos:

Suaugusiems ir vaikams

Kalbos, kuriomis gali konsultuoti:

  • Lietuvių
  • Anglų
  • Norvegų

Konsultavimo pobūdis:

  • Nuotolinė
  • Kontaktinė (Kaune arba pagal susitarimą atvysktu į Jūsų namus)

Konsultacijos trukmė:

50 min.

Konsultacijos kaina:

55 Eurų