Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Brigita Karablikovienė

Apie mane:

Esu mediatorė Brigita Karablikovienė, man 45 m., ištekėjusi, vaikai  jau suaugę. Mediacija susidomėjau prieš 6 metus – sakau, kad mediatorius yra pusiaukelėje tarp psichologijos ir teisės.

Kodėl  mediacija: kiek pamenu save, kur bedirbčiau, nuolat tekdavo spręsti įvairias konfliktines situacijas nuo privataus iki valstybinio sektoriaus. Todėl domėjausi ir gilinausi į žmogaus psichologiją įvairiuose seminaruose, mokymuose ir baigiau teisės studijas, kad  galėčiau geriau suprasti ir  spręsti konfliktines situacijas. Konfliktų nereikia bijoti, juos reikia tik spręsti. Žmonėms patiems išspręsti konfliktą tikrai nėra lengva, todėl reikalinga pagalba. 

Ginčus spręsti padeda trečias neutralus ir nešališkas asmuo vadinamas tarpininku ar mediatoriumi, kuris neturi tikslo jūsų auklėti, mokinti,  dalinti jums patarimus ar nustatyti psichologinę diagnozę. O  kaip tik padeda išsikalbėti, išgirsti save ir kitą konflikto pusę, išgirsti kitos šalies argumentus bei  priežastis sukėlusias ginčą ir išsakyti savo siūlymus, kaip galima ir norima išspręsti konfliktą ar ginčą. Tai  ir yra raktas į  konflikto ar ginčo išsprendimą, kuris tenkintų abi ginčo šalis.

Aš manau mediacija yra  vienas iš  geriausių ir saugiausių būdų spręsti ginčą.  Tai yra taupi, lanksti ir greita procedūra. Mediacija  yra vertinga  šeimos ginčuose, kuriuose yra nepilnamečiai vaikai.

Specializuojuosi  šeimos ginčuose ir konfliktinėse situacijose: nuo sutuoktinių konfliktų iki tėvų tarpusavio (bendratėvystėje) ir vaikų konfliktų bei ginčų.  

Mano išsilavinimas ir patirtis:

Mykolo Romerio universitetas – teisės magistro laipsnis, mediacijos programa.

Ukrainos mediatorių mokykla „Mediation school“

(Basic skills of family mediator) šeimos mediatoriaus programa.

Ekspertinės sritys:

Šeimos mediacija, darbo santykių mediacija, pokalbio terapija.

Mediacija: tai būdas taikiai, savanoriškai ir konfidencialiai spręsti ginčus. Aš organizuoju, struktūruoju ir reguliuoju jūsų ginčą, padėdama vieniems kitus išgirsti, įsiklausyti ir išsakyti savo siūlymus, o Jūs SUSITARIATE ir patys priimate abiem pusėms naudingus sprendimus.

Mediacija šeimos ginčuose: dėl santuokos nutraukimo,  turto padalijimo, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, vaikų bendravimo tvarkos sudarymo,  vaikų išlaikymo.

Mediacija darbo ginčuose: tarp darbdavio ir darbuotojo, tarp darbuotojų, esant įvairiems ginčams įmonės viduje.

Pokalbio terapija: tai būdas individualiai ir konfidencialiai kalbėtis apie save ir savo problemas – turėti klausytoją, su kuriuo ramu ir saugu, kuriam galima išsikalbėti, su kuriuo gali būti toks, koks esi, ir sakyti tai, ką jauti. Išgirsti ir suprasti save, susidėlioti jausmus ir mintis, keliant sau klausimus – ir pačiam atrandant į juos atsakymus, SUSITARTI su savimi.

Kalbos, kuriomis gali konsultuoti:

Lietuvių k. ir rusų k.

Konsultacijos:

Suaugusiems

Kalbos, kuriomis konsultuoja:

  • Lietuvių
  • Rusų

Konsultavimo pobūdis:

  • Konsultuoju nuotoliniu būdu per https://unikaklinika.lt
  • Galima konsultacija gyvai Kaune. Kreiptis klinikaunika@gmail.com arba +37069958850

Konsultacijos trukmė:

1 val.

Konsultacijos kaina:

Mediacija 60 eur, individualus pokalbis 30 eur.