Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Dovilė Čepulinskaitė

REGISTRUOTIS

+370-699-58850

Apie mane:

Esu Vaiko raidos Klinikos viena iš bendraįkūrėjų, vadovė ir audiofonologijos specialistė. Vedu seminarus apie audio-neurosensorinę stimuliaciją, konsultuoju mamas, apmokau specialistus.

Išsilaviminas:

  • 2001 m. – 2005 m. Fizikos bakalauras Vilniaus Universitete.
  • 2021 m. Advanced Training Course in Auditory-Brain Stimulation according to the Tomatis Principles under supervision of Jozef and Astrid Vervoot.                           

Patirtis:

  • Nuo 2021 m. Vilniaus ir nuo 2022 m. Kauno Vaiko raidos klinikos vadovė.
  • Nuo 2022 m. Vykdau audiofonologijos konsultacijas.

Ekspertinės sritys:

Konsultuoju tėvus dėl audio-neurosensorinės stimuliacijos terapijos.

Konsultavimo pobūdis:

  • Nuotolinė
  • Kontaktinė ,,Vaiko raidos Klinikoje“ Kaune – Jonavos g. 45 ir Vilniuje – Pušų g. 2.

Kalbos, kuriomis gali konsultuoti:

  • Rusų
  • Lietuvių

Konsultacijos trukmė:

30 min.

Konsultacijos kaina:

50 Eurų

Audio neurosensorinė stimuliacija:

Audio neurosensorinė stimuliacija (Mamos balso terapija) – pagrindinis terapijos principas stimuliuoti smegenis mamos balsu. Smegenys stimuliuojamos žemo ir aukšto garso dažnių kaita, kurių stiprumas yra nuolat mažinamas arba stiprinamas, neleidžiant smegenims atsipalaiduoti. Per ausį perduodami impulsai keliauja į smegenis ir suaktyvina jų veiklą. Vaikas lyg grąžinamas į mamos įsčias, kur pradėjo formuotis neuronų jungtys, taip vaiko smegenys stimuliuojamos atkurti prarastas ar nesusidarusias jungtis pačioje pradžioje. Ši terapija skirta visiems ir gali būti taikoma kūdikiams nuo dviejų mėnesių amžiaus. Neurosensorinė stimuliacija turi teigiamą poveikį tiek mūsų organizmo protinėms, tiek fizinėms funkcijoms. Žmonės, kurie yra užsidarę savo vidiniame pasaulyje, po terapijos tampa atviresni kitiems ir labiau pasitikintys savimi. Jų komunikaciniai mechanizmai yra suaktyvinami. Tuo tarpu asmenys, kurie nuolat lekia ir yra hiperaktyvūs geba geriau paskirstyti savo energiją ir žymiai pagerėja kasdienis funkcionavimas. Ši terapija stipriai gerina girdimąją ir vaizdinę atmintį, koncentraciją, analitinius, erdvinius, motorinius ir verbalinius gebėjimus.

Kaina ir trukmė:

Ciklas 6 dienos, kartojama po 6-9 savaičių. Kaina pirmo ciklo 372 Eurų, antro ciklo (prisideda naktiniai klausymai) kaina 507 Eurų Rekomenduojama 3 ciklai. Per dieną vaikas išklauso 4,5 val. audio-neurosensorinės stimuliacijos, prasidedant naktiniams klausymams prisideda mažiausiai 4,5 val. klausymai naktį. Apgyvendinimo paslaugos į terapijos kainą neįeina. Vieta – Kaunas, Jonavos g. 45.