Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Sigita Novikovienė

Apie mane:

Esu psichologė, analitinės krypties psichoterapeutė. Teikiu privačias psichologo konsultacijas suaugusiems asmenims. Taip pat esu lektorė, vedu įvairius seminarus. Konsultuoju įveikiant nerimą ir baimes, įvairias krizes, depresiją, panikos atakas, priklausomybę, išgyvenant skyrybas, atkuriant savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Taip pat padedu asmenims ieškoti savęs profesiniame kelyje.

Mano patirtis:

Aš psichologo darbą dirbu nuo 1997 metų. Savo darbą pradėjau specialiojoje internatinėje mokykloje, su vaikais ir jaunuoliais, turinčiais negalią, jų tėvais, bei pedagogais. Taip pat teko dirbti su žmonėmis priklausomais nuo narkotinių medžiagų reabilitacijos centre. Dalį savo karjeros dirbau universitete, konsultuodama jaunus suaugusius jų asmeniniais bei profesiniais klausimais. Podiplominės psichoterapijos studijos paskatino imtis privačios praktikos.

Išsilavinimas:

2000 m. Vytauto Didžiojo universitetas, psichologijos magistro studijos

2016 m. baigiau geštaltinės psichoterapijos programos bazinio lygmens studijas Praktinės psichologijos studijų centre ir pradėjau gilintis į analitinę C.G. Jungo psichologiją.

2022 m. tapau analitinės krypties psichoterapeute.

Konsultavimas:

Suaugusiųjų konsultavimas: santykiai, nepasitikejimas savimi, panikos atakos, priklausomybės.

Kalbos, kuriomis gali konsultuoti:

  • Lietuvių

Konsultavimo pobūdis:

  • Nuotolinė
  • Kontaktinė Kaune

Konsultacijos trukmė:

50 min.

Konsultacijos kaina:

55 Eurai