Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Svetlana Vimoncienė

Konsultacijos:

  • Suaugusiems
  • Paaugliams
  • Vaikams

Kalbos:

Lietuvių

Konsultavimo pobūdis:

Nuotolinė

Konsultacijos trukmė:

50 min.

Konsultacijos kaina:

60 Eurai

Registruotis

Apie mane:

Esu psichologė. Psichologė ne tik pagal išsilavinimą (MRU), bet ir pagal pašaukimą. Mano darbas padėti žmonėms, susiduriantiems su problemomis savo gyvenime, nemėgstu žodžio problema, geriau iššūkis. Būtent iššūkių pagalba mes augame ir tobulėjame.

Dirbu su vaikais, paaugliais ir suaugusiais. Su vaikais dažnai sprendžiame mokymosi, santykių, savivertės, elgesio bei emocijų sunkumus. Svarbiausia mano žinia tėvams – nėra tokio dalyko kaip TINGINYSTĖ, tai būdas užmaskuoti problemą, sunkumą. Nemažai svarbus ir dažnas iššūkis su kuriuo susiduria vaikai ir ypač paaugliai, tai santykiai su tėvais ir mokytojais. Labai džiugu matyti, kaip nušvinta vaiko akys, kai jis supranta, kad gali įveikti savo bėdą. O taip pat ir jo tėvų palengvėjimą, po to, kai jie ilgą laiką bando tai spręsti savarankiškai ir vengia kreiptis pagalbos, nes tai lyg gėda.

Atlieku Wekslerio intelekto vertinimą vaikams, padedantį nustatyti mokymosi galias ir sunkumus, teikiu rekomendacijas.

Dirbant su suaugusiais tenka spręsti įvairias problemas, dažnai santykių ir kaip nekeista, ne tik su aplinkiniais, bet ir su pačiu savimi. Kalbamės apie kliento asmenybę, jo patiriamas emocijas, šeimą, karjerą, finansinius dalykus. Viskam įtakos turi žmogaus psichologija.

Svarbiausia man darbe su klientu,- skatinti jį, ne tik pamatyti situaciją iš šalies, įvairiais kampais, bet ir imtis veiksmų. Eiti išvien, kol situacija nebus įveikta. Gebu atrasti kelią į kiekvieno žmogaus sielą ir parodyti jį. Aišku, jei tam yra drąsos. Nėra situacijos be išeities ir tikrai nereikia sutikti su tuo, kas jums nepriimtina. Reikia ieškoti sprendimo.

Dirbu individualiai, vedu grupinius užsiėmimus, įvairius psichologinius žaidimus (pavyzdžiui savęs pažinimo transformacinis žaidimas LILA), dirbu su metaforinėmis kortomis. Turiu didelę patirtį vedant įvairius mokymus, seminarus, praktinius užsiėmimus skirtus asmeninio augimo, streso, emocijų valdymui, santykių atstatymui, komandiniam darbui, mikroklimato gerinimui ir pan.

Siūlau savo paslaugas tiems, kas nori prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir patys kurti savo realybę.

Konfidencialumas ir nuoširdumas garantuojamas.

Mano patirtis:

2019 – Šiuo metu Psichologė Privati veikla
Psichologinis konsultavimas, įvertinimas, užsiėmimai, mokymai.

2018-09 – Šiuo metu (tik lektorė) Psichologinės tarnybos vadovė, Lektorė
Mykolo Romerio universitetas
Psichologinės tarnybos vadovė – Psichologinės pagalbos bei švietimo MRU bendruomenei organizavimas ir teikimas, darbas su Psichologinės tarnybos savanoriais.
2019-2020 m.m. lektorė 0,75 et. „Jutimai ir suvokimas” (seminarai), „Emocijos ir motyvacija”
(seminarai), „Socialinės psichologijos pagrindai” (ne psichologijos studentams paskaitos ir seminarai),
„Psichologija” (ne psichologijos studentams paskaitos ir seminarai).
2018-2019 m.m. lektorė – valandininkė: „Jutimai ir suvokimas” (seminarai), „Socialinė psichologija”
(seminarai), „Emocijos ir motyvacija” (seminarai), „Psichologija” (ne psichologijos studentams
seminarai).

2007-10-01–2019-01-15 Psichologė
Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija.
Mokinių psichologinių, asmenybės ir ugdymosi problemų įvertinimas ir sprendimas. Mokinių ugdymosi gebėjimų ir sunkumų nustatymas, WISC intelekto tyrimas. Individualus ir grupinis mokinių, tėvų ir mokytojų konsultavimas, rekomendacijų teikimas. Tėvų, mokytojų švietimas: paskaitos, seminarai, patyriminiai mokymai, psichologinės grupės. Įvairių mokyklos tyrimų inicijavimas ir vykdymas, atsižvelgiant į mokyklos poreikį. Dalyvavimas vaiko gerovės komisijos darbe, įvairių darbo grupių veiklose. Prevencinės veiklos vykdymas. Bendradarbiavimas su mokyklos specialistų komanda, kitomis institucijomis, tėvais ir mokytojais. Projektų paraiškų rengimas ir laimėtų projektų vykdymas. Psichologijos studentų praktikos kuravimas. Mokyklos internetinio puslapio administravimas.

2014-09 – 2016-06- Psichologė
Viršuliškių vidurinė mokykla.
Mokinių ir jų tėvų psichologinis konsultavimas, ugdymosi galių ir sunkumų įvertinimas. Mokytojų ir tėvų švietimas.

2008-09 – 2015-06- Dėstytoja (asistentė)
Lietuvos edukologijos universitetas.
Seminarai psichologijos bakalaurams „Raidos psichologija”, „Pedagoginė psichologija”.
PKTI – seminarai, mokymai pedagogams. (iki dabar)
LAMA – BPO vertintoja – komisijos narė

2006-07 –2007-10- Psichologė
Švenčionių psichikos sveikatos centras.
Atlikdavau psichologinę diagnostiką vaikams, paaugliams ir suaugusiems, kuriuos atsiųsdavo gydytojas psichiatras, nustatęs diagnozę ir numatęs psichologinės pagalbos būtinumą. Teikdavau
psichologinę pagalbą pacientams, jų šeimos nariams, darbuotojams.