Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Vaikų ir paauglių asmenybės tipai ir veidotyros pagrindai. 5 vaizdo įrašai + 1 bonusas

Kaina: 49 Eurai

Vaikų ir paauglių asmenybės tipai ir veidotyros pagrindai

Trukmė: 62 min

Šis kursas skirtas tėvams, kurie nori suprasti savo vaiko (ar paauglio) asmenybės tipą bei sužinoti pagrindinius veidotyros aspektus ir motyvuoti jį atsižvelgiant į jo stiprybes.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienas į tą pačią situaciją žvelgia iš savo perspektyvos, todėl supratus savo ir savo vaiko (ar paauglio) skirtumus, galima ne tik sustiprinti tarpusavio ryšį, bet ir atrasti vaiko (ar paauglio) nenoro šaknis. Tai taip pat padės suprasti, kokios mokymosi sritys yra tinkamos jūsų vaikui, todėl galėsite lengviau priimti sprendimus susijusius su vaiko (ar paauglio) ateities studijų kryptimis.

Susipažinsite su paauglystės etapais ir kas tuo metu ,,dedasi paauglio galvoje”. Bus aptartos ,,labiausiai erzinančios” tėvų elgesio savybės, kurias per paauglių mokymus įvardino patys paaugliai.

Prie video mokymų taip pat pridedamas PDF failas (primintuks), kuriame rasite visą pagrindinę informaciją apie žmonių tipus, jų skirtumus, bei aprašymus, taigi tyrinėdami savo vaiką ar paauglį, galėsite bet kada atsidaryti šį failą ir prisiminti pagrindinius aspektus.