Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

4 būdai kaip nustoti sau trukdyti įgyvendinti pokyčius

REGISTRACIJA

Paprastai žmonės nori pokyčių ir dažnai arba nesiryžta jų imtis, arba vos pradėję meta ir norimo rezultato nepasiekia. Kodėl taip yra? Vieno atsakymo į šį klausimą nėra – gali būti kelios priežastys: 

  • Įsitikinimai 
  • Baimės ar/ir savęs nuvertinimas 
  • Aplinkinių nepritarimas 
  • Per ilgas arba per trumpas tikslų siekimo laikotarpis 
  • Per „didelis“ tikslas, kuriuo nustojama tikėti 
  • Pamirštama pasidžiaugti progresu ir/ar jau pasiektais rezultatais 

Vebinaro metu, plačiau aptarsime minėtas priežastis bei pažvelgsime į jas per 4 būdus, kuriuos pritaikius gyvenime pokyčiai pradės vyksti lengviau ir greičiau. 

Lektorius: Jurgita Jankuvienė (plačiau apie specialistę)

Gyvenimo pokyčių koučerė ir asmeninių savybių metodikų ekspertė, grupinės mentorystės (MasterMind) ir savitarpio palaikymo grupių moderatorė. 

 Individualaus darbo metu padeda klientams greičiau atrasti tas gyvenimo sritis, kuriose žengti pirmieji žingsniai ir ilgainiui įvykęs pokytis teigiamai paveiks gyvenimo kokybę: santykius, finansus, karjerą, fizinę bei emocinę sveikatą ir visa, iš ko susideda individualus žmogaus gyvenimas.  

Dirbdama su organizacijomis, konsultuoja, kaip naudojant asmeninių savybių testus, atskleisti ir „įdarbinti“ esamų ir būsimų darbuotojų potencialą bei pagerinti darbuotojų atranką, karjeros planavimą, užtikrinti efektyvesnį darbą ir sklandesnę komandos tarpusavio komunikaciją. 

Artimiausia mokymų data: 2023 gegužės 16 d., 18 val.

Trukmė: 60 min.

Kaina: NEMOKAMAS, bet reikalinga registracija. (Užsiregistravus gausite prisijungimo į seminarą nuorodą)

Forma: Nuotolinis

REGISTRUOTIS