Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Ar mano „silpnos“ savybės iš tiesų yra „silpnos“?

REGISTRACIJA

Šią seminaro temą „padiktavo“ keli įrašai, pastebėti socialiniuose tinkluose. Tuose įrašuose žmonės dalinasi savo patirtimis ir dažnas klausia – kaip jiems pakeisti savo „silpnąsias“ savybes, nes:

  • Jiems jos „trukdo“: siekti karjeros, susirasti norimą darbą, bendrauti su kitais žmonėmis ir pan.
  • „Kiti“ atrodo yra ne tokie lėti, ne tokie ramūs, ne tokie smulkmeniški ir pan.

Šio seminaro metu daugiau sužinosite apie tai, kokias galimybes mes, žmonės, turime „pakeisti“ savo savybes? Taip pat, atsakysime į klausimą – ar tikrai mano „silpnosios“ savybės yra „silpnos“?

Lektorius: Jurgita Jankuvienė (plačiau apie specialistę)

Gyvenimo pokyčių koučerė ir asmeninių savybių metodikų ekspertė, grupinės mentorystės (MasterMind) ir savitarpio palaikymo grupių moderatorė.

 Individualaus darbo metu padeda klientams greičiau atrasti tas gyvenimo sritis, kuriose žengti pirmieji žingsniai ir ilgainiui įvykęs pokytis teigiamai paveiks gyvenimo kokybę: santykius, finansus, karjerą, fizinę bei emocinę sveikatą ir visa, iš ko susideda individualus žmogaus gyvenimas. 

Dirbdama su organizacijomis, konsultuoja, kaip naudojant asmeninių savybių testus, atskleisti ir „įdarbinti“esamų ir būsimų darbuotojų potencialą bei pagerinti darbuotojų atranką, karjeros planavimą, užtikrinti efektyvesnį darbą ir sklandesnę komandos tarpusavio komunikaciją.

Seminaro data: Renkama grupė

Kaina: NEMOKAMAS, bet reikalinga registracija (Užsiregistravus gausite prisijungimo į seminarą nuorodą)

Forma: Nuotolinis

Trukmė: 60 min.