Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Kaip mityba veikia mūsų emocijas

Registracija

Ar žinojote, kad su suvalgytu maistu gautos molekulės siunčia skirtingus signalus mūsų organizmui. Maistas  – tai informacija, tarp aplinkos ir organizmo ląsteliniame lygyje, gauti maisto produktai nurodo organizmui kaip jam elgtis, kaip veikti tam tikroje situacijoje. Tai ką valgote, turi galingą poveikį Jūsų sveikatai ir savijautai.

Lektorė: Doc. dr. Sandrija Čapkauskienė

Biomedicinos mokslų daktarė, docentė, dietistė, lektorė.
Sveikata, kaip teigia Sandrija, tai – aukštas energijos lygis, emocinė pusiausvyra, aiškus mąstymas, troškimas palaikyti fizinį aktyvumą,  sąmoningas žinojimas, kas tinka organizmui ir kas gerina mūsų sveikatą.

Daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė, kelių knygų autorė, tarptautinių konferencijų dalyvė, lektorė užsienio universitetuose, seminarų pranešėja mitybos klausimais Lietuvoje.

Mokymų data: Renkama grupė

Trukmė: 1 valanda

Kaina: 40 Eurų

Forma: Nuotolinis

Seminaro aprašymas:

Mūsų dabartinė nuotaika lemia maisto pasirinkimą – pasirinktas maistas savo ruožtu lemia mūsų nuotaiką ir tolimesnius pasirinkimus. Tai turi įtakos ne tik psichikos sveikatai, bet ir įvairioms lėtinėms ligoms pasireikšti. Juk maistas – itin stiprus užtaisas uždegiminiams procesams organizme aktyvuotis: vieni produktai stiprina uždegiminius procesus organizme, o kiti slopina. Trūkstant ar negaunant pakankamai maistinių medžiagų (užkandžiaujant, valgant stipriai apdorotus produktus ar net praleidžiant pagrindinius valgius), kenčia visas organizmas, o ypatingai smegenys, širdis, raumenys – mūsų gyvybiškai svarbūs organai. Potraukis saldumynams, emocinis valgymas – daugumos mūsų šių dienų problema, kuri taip pat susijusi su psichikos sveikatos būkle.

Kaip padėti sau ir savo organizmui? Kaip sumažinti uždegimą, kokie maisto produktai būtini optimaliai ir produktyviai smegenų veiklai, o kuriuos maisto produktus būtina eliminuoti iš savo maisto raciono? Visa tai sužinosite seminaro metu.