Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Kaip padėti sau atsakyti i „hamletiškus” klausimus?

REGISTRACIJA

„Būti ar nebūti?“ – Viljamo Šekspyro pjesėje, klausė kažkada Hamletas. Nors mes, žmonės, nesame „hamletai“, tačiau panašių klausimų mūsų galvose iškyla tikrai ne kartą ir du: „daryti/nedaryti”, „imtis/nesiimti”, „keisti/nekeisti” ir pan.

Šiame vebinare pasidalinsiu viena metodika, kuri padeda rasti atsakymus į tokius „hamletiškus“ klausimus. Šią metodiką taikau su klientais koučingo sesijų metu, tačiau ją labai puikiai galima taikyti ir savarankiškai.

PS. Vebinaro dalyviams padovanosiu detalų, žingsnis po žingsnio pritaikomą metodikos aprašymą.

Lektorius: Jurgita Jankuvienė (plačiau apie specialistę)

Gyvenimo pokyčių koučerė ir asmeninių savybių metodikų ekspertė, grupinės mentorystės (MasterMind) ir savitarpio palaikymo grupių moderatorė.

 Individualaus darbo metu padeda klientams greičiau atrasti tas gyvenimo sritis, kuriose žengti pirmieji žingsniai ir ilgainiui įvykęs pokytis teigiamai paveiks gyvenimo kokybę: santykius, finansus, karjerą, fizinę bei emocinę sveikatą ir visa, iš ko susideda individualus žmogaus gyvenimas. 

Dirbdama su organizacijomis, konsultuoja, kaip naudojant asmeninių savybių testus, atskleisti ir „įdarbinti“ esamų ir būsimų darbuotojų potencialą bei pagerinti darbuotojų atranką, karjeros planavimą, užtikrinti efektyvesnį darbą ir sklandesnę komandos tarpusavio komunikaciją.

Artimiausia mokymų data: 2023 gegužės 31 d., 18 val.

Trukmė: 60 min.

Kaina: NEMOKAMAS, bet reikalinga registracija. (Užsiregistravus gausite prisijungimo į seminarą nuorodą)

Forma: Nuotolinis

REGISTRUOTIS