Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Kodėl darome klaidas ir kaip jų išvengti?

REGISTRACIJA

Ko gero, nėra naujiena, kad emocinė būklė daro įtaką sveikatai. Bet ar žinojote, kad mūsų gebėjimas greitai ir efektyviai mąstyti bei klaidų skaičius tiesiogiai priklauso nuo to, kokios nuotaikos esame?

Ar patyrėte situacijų, kai netikėtai pasimiršta pažįstamo vardas arba pradingsta reikiamas žodis?

Ar pastebėjote, kad būna situacijų, kai net su artimiausiu žmogumi nepavyksta susišnekėti?

Skaidraus proto technikos – tai paprastų, greitai suveikiančių ir itin efektyvių priemonių rinkinys, kuris padės nusiraminti bet kurioje situacijoje. Jos tokios efektyvios, kad net pradedančiąjam atgauti pusiausvyrą pavyksta 8 kartus iš dešimties, o dirbant su profesionalu mes tikimės net 99% sėkmės. Svarbią dalį nusiraminimo technikų arsenale sudaro „Minties lauko terapija“. Ji kiek gimininga akupunktūrai ar akupresūrai, tik žymiai paprastesnė. Mes naudojame bilsnojimo techniką, t. y., pirštų galiukais tam tikra seka barbename tam tikrus meridianų taškus, kad suaktyvintume reikiamą zoną. Tačiau skirtingai nuo minėtų metodų, šioje technikoje nepaprastai svarbu, ką galvojate konkrečiu momentu, nes dirbame tik su sąmonėje aktyvia problema. Ne veltui „Minties lauko terapija“ (Thought Field Therapy®) tapo daugybės terapijų, dažnai apibendrintai vadinamų Energijos psichologija, pradininkėmis. Viena iš geriausiai žinomų jos atžalų – Emocinės laisvės technika (EFT), kuri ir man buvo įvadas į nepalyginamai galingesnę motininę techniką. Unikali skaidraus proto technikų visuma leidžia tikėtis puikių rezultatų jau pirmo susitikimo metu, o svarbiausia, suteikia klientui žinias ir priemones padėti sau po konsultacijos.

Lektorė: Rasa Židonienė (Plačiau apie lektorę)

Su ,,Minties lauko terapija” dirba 8 metus ir neabejoja jos taikymo sėkme. Rasa siekia apčiuopiamo rezultato – ne tik nusiraminti, bet ir suprasti situacijų esmę bei modeliuoti prognozuojamą aplinką. Ji suteikia esmines žinias, duoda veiksmingus įrankius ir paleidžia sėkmingesniam savarankiškam gyvenimui. Technikos mokėjimas neapsaugos nuo gyvenimo, bet turėsite veiksmingą priemonę greitai atgauti pusiausvyrą iškart, kai to reikia.

,,Minties lauko terapija” taikoma:

 • Bet kokių baimių, fobijų gydymui (vorų, aukščio, uždarų patalpų, skrydžio, vandens, viešo kalbėjimo)
 • Nerimo ir streso šalinimui
 • Pykčiui, kaltei, gėdai, apmaudui ir kitoms neigiamoms emocijoms šalinti
 • Psichologinių, emocinių traumų palengvinimui
 • Palengvinti skausmą netekus artimųjų, išsiskyrus su mylimu žmogumi
 • Depresijos palengvinimui
 • Lėtinio ir ūmaus fizinio skausmo mažinimui
 • Norint mesti rūkyti ar kontroliuoti valgymo sutrikimus, alkoholio vartojimą
 • Bulimijos, anoreksijos atvejais
 • Toksinų nustatymui
 • Nagų kramtymo atveju
 • Nemigai, košmarai ir pan.

Artimiausia mokymų data: Renkama grupė

Trukmė: 60 min.

Kaina: NEMOKAMAS, bet reikalinga registracija. (Užsiregistravus gausite prisijungimo į seminarą nuorodą)

Forma: Nuotolinis

REGISTRUOTIS