Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Laura Šukienė

Apie mane:

Esu kūno kalbos, veidotyros ir asmenybių tipologijų mentorė, karjeros konsultantė bei Muster academy vaikų ir paauglių asmenybės augimo akademijos įkūrėja ir vadovė. Dviejų įmonių direktorė.

Laura turi 15 metų vadovavimo patirtį, todėl mokymų metu aptaria ir pardavimo strategijas ir principus. Mokymus veda įmonėms, konferencijoms, pavieniui ir didelėms grupėms. Mokymų galima trukmė nuo 30 min. iki  2 dienų. Įkurdama akademiją vaikams tai darė su mintimi, kad reikia didinti vaikų savivertę per žinias ir patirtį, todėl į paauglių ir santykių su tėvais temą gilinasi jau daugiau nei 15 metų, šiomis žiniomis dalinasi su visuomene. Veda edukacijas ir mokymus santykių su paaugliais ir vaikais temomis.

Išsilavinimas:

  • Karjeros konsultantė
  • Mentorė ir lektorė

Ekspertinės sritys:

  • Kūno kalba
  • Veidotyra
  • Asmenybių tipologija
  • Santykiai su vaikais
  • Vaikų ugdymas
  • Vaikų ir suaugusių karjeros konsutlacija

Kalbos, kuriomis gali konsultuoti:

  • Lietuvių
  • Rusų

Paslaugos:

Atsiliepimai:

Mindaugas Juodaitis

Verslo ir rinkodaros treneris / asmeninė, automatinė ir rekomendacinės rinkodara

Jau daug metų pažįstu Laurą ir mačiau, kaip ji kaupė praktiką, žinias, nuolat tobulėjo, todėl džiaugiuosi, kad jau pradėjo visu tuo dalintis. Matyti ją vedant seminarus, teikiant konsultacijas apie kūno kalbą ir derybas visada smagu, nes žinau, kad klausytojai gauna didelę vertę. Dirbusi su rimtomis kompanijomis ji iš tikrųjų žino kiek daug lemia kūno kalba ir kaip ją galima valdyti, kad pasiekti dar aukštesnių rezultatų bendravime, pardavimuose ir derybose. Jums belieka pasiimti šią patirtį ir pritaikyti.

Darius Dovidaitis

Paulig ir Santa Maria mažmeninės prekybos vadovas Lietuvoje

Prabėgus keletui dienų po mokymų („Kūno kalba pagal žmonių tipologijas, derybos”. 1 dienos mokymų trukmė – 6 valandos), paklausiau savo kolegų, kokie atsiliepimai, ką gero ir naudingo „išsinešė“ iš šių mokymų?

Atsakymai buvo visų vienodi: „tai vieni geriausių mokymų, kokius esame turėję; norėtume pakartoti ir dar labiau pasigilinti; labai greitai prabėgo (kai neprasidėjus šiems mokymams jų trukmė atrodė visa amžinybė)“.

Begalinė pagarba už profesionalumą.

Rūta Mikelkevičiūtė

Laidų vedėja

„Aš iki šiol nesuprantu, kaip galima 17 metų žinoti, kuo nori gyvenime būti, kokią profesiją rinktis! (Aš iki 30-ties nebuvau tikra, ar tikrai darau tai, kas man labiausiai tinka?) Todėl savo dukrai, kuri išgyveno, jog nežino, kokias studijas rinktis ir kam gabi pateikiau savo pavyzdį – gyvenime nutinka nebūtinai taip, kaip planuoji, nes tu pati keitiesi, augi, galų gale pats gyvenimas pameta pasirinkimų – nereikia bijoti bandyti, visada galima keisti. Bet mamos patarimai, juk, nelabai veikia!

Su Laura Šukiene susipažinome visiškai atsitiktinai. Sprendimas pasitarti „ar tuo keliu einu” labai nuramino. Po daugybės namų darbų, kuriuos teko dukrai atlikti  (užduotys ir klausimai ir man buvo labai įdomūs) ir ilgo pokalbio, kuriame dalyvavom jau visos trys, pamačiau, kad mano mergaitė nurimo. Paaiškėjo, kad jos pasirinkimas, nors ir nelabai tvirtas, yra teisingas! Klausiu dukters, ar tau konsultacijos buvo vertingos? Atsakė, kad labai! Prisimenu save jaunystėje: ar kas buvo taip prisėdęs su manimi paanalizuoti? Ko noriu, apie ką svajoju, ko bijau? O, gaila! Gal nebūčiau taip su studijomis mėčiusis?”