Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Lūpos kalba apie tave!

Pagal Jennifer Jacobs ,,Psychological test: what you see in the picture reveals the hidden traits of your personality”

Psichologijos paslaugų klinika unikaklinika.lt kviečia atlikti trumpą testą ir sužinoti apie save netikėtų dalykų.

Jeigu matai lūpas

Esi ramus žmogus, laikaisi atokiai nuo dramų, mėgsti plaukti pasroviui. Esi lankstus(-i), išmintingas(-a) ir sąžiningas(-a). Žmonėms gali atrodyti, kad tau reikia pagalbos išspręsti problemas, bet tu puikiai su viskuo susitvarkai pats/pati.

Jei matai medžius

Esi iškalbus(-i), mėgsti bendrauti. Tau rūpi kitų nuomonė ir kartais gali labai sureikšminti, ką kiti mano apie tave.  Esi labai mandagus(-i), bet kartu ir paslaptingas(-a), todėl žmonėms sunku suprasti, ką tu galvoji. Puikiai slepi savo emocijas. Nors turi daug draugų, tik kelis gali vadinti tikraisiais draugais. Iš išorės gali atrodyti mielas(-a), bet viduje esi labai stiprus(-i) ir atkakliai sieki tikslų.

Jei matai medžių šaknis

Esi tylus(-i), intravertas(-ė), nemėgsti atkreipti dėmesį. Priimi konstruktyvią kritiką ir nuolat sieki tobulėti, taip įkvėpdamas(-a) ir aplinkinius. Esi nepriklausomas(-a), susikaupęs(-usi) sieki tikslų, atsakingas(-a), disciplina tau labai svarbi kiekviename žingsnyje. Žmonės gali pagalvoti, kad tu neturi jokių išskirtinių idėjų, tačiau labai suklysta ir netrunka pastebėti, kad esi itin kompetentingas(-a) ir entuziastingas(-a). 

Norite pasikalbėti? Spauskite ir susisiekite!