Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

NaProTECHNOLOGIJA – kas tai?

NaProTECHNOLOGIJA – tai didelis laimėjimas stebint ir palaikant moters reprodukcinę ir ginekologinę sveikatą!

NaProTECHNOLOGIJA (angl.  NaProTECHNOLOGY® Natural Procreation TECHNOLOGY) – pirmasis mokslas apie moters sveikatą, pritaikytas išskirtinai šeimos planavimui su reprodukcinės sveikatos stebėsena ir priežiūra. Tai ne vaisingumo kontrolės, o vaisingumo priežiūros taikymas  šeimos planavimui ir ginekologinei sveikatai. NaProTECHNOLOGIJA identifikuoja problemas, stebi ir minimaliai koreguoja menstruacijų bei vaisingumo ciklus – tokiu būdu optimizuojama sutrikusi organizmo būklė ir sugrąžinamas prigimtinis/natūralus vaisingumo potencialas.

Šis mokslas praktikuojamas jau daugiau kaip 40 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Didžiausio populiarumo sulaukė efektyviai gydant nevaisingumą. NaProTECHNOLOGIJOS metodika išsiskiria tuo, kad tai yra daugiadisciplininis, sisteminis požiūris į lėtinę nevaisingumo problemą, kuomet stengiamasi diagnozuoti ir gydyti ją sukėlusias priežastis bei veiksnius. Siekiant pagerinti moters ir vyro bendrą sveikatą, dažniausiai atsistato ir natūralus poros vaisingumas, didėja galimybė susilaukti sveiko bei išnešioto naujagimio. Tai puiki šeimos planavimo alternatyva vaisingumo problemų turinčioms poroms, kurioms nepriimtinos pagalbinio apvaisinimo procedūros. Europoje šis metodas šeimos gydytojų, akušerių – ginekologų ir kitų specialistų praktikoje taikomas jau daugiau nei 15 metų. Artimiausi NaPro medicinos centrai yra Lenkijoje, Vokietijoje ir Airijoje.

NaProTECHNOLOGIJA – tai kitoks žvilgsnis į moterį, jos vaisingumą

NaProTECHNOLOGIJA naudoja KREITONO modelio „FertilityCare™“ sistemos stebėjimo lenteles ir biomarkerius tam, kad lengvai ir objektyviai stebėtų įvairių hormoninių reiškinių atsiradimą menstruacinio ciklo metu. Ši technologija suteikia naudingos informacijos, kurią kartu su tam tikrų hormonų tyrimais gali interpretuoti pati moteris ir gydytojas, kuris yra specialiai apmokytas dirbti šioje sistemoje. Išsamesniam ištyrimui atliekami papildomi diagnostiniai tyrimai, jei reikia – chirurginė intervencija.

Pirmiausia, šis metodas naudingas poroms, kurios siekia nėštumo, bet susiduria su nevaisingumu ar persileidimais, nori pašalinti sveikatos sutrikimus, kurie didina priešlaikinio gimdymo ar persileidimo tikimybę bei nori priimtinos sveikatos priežiūros. Taip pat moterims ar poroms, kurios ruošiasi pastojimui, nori išvengti nevaisingumo, stebėti savo sveikatą bei daugiau sužinoti apie savo kūną.

NaProTECHNOLOGIJA sprendžia ir tokias problemas, kaip menstruaciniai spazmai (skausmingos mėnesinės), endometriozė, priešmenstruacinis sindromas, kiaušidžių cistos, nenormalus kraujavimas menstruacijų ciklo metu, skausmas lytinio akto metu, policistinių kiaušidžių sindromas, ovuliacijos sutrikimai, žemas progesteronas – kas taip pat galėtų būti ir poros nevaisingumo priežastimi. Ši technologija gali padėti, kai atsiranda šalutiniai poveikiai vartojant kontraceptikus, vargina nuolatinės išskyros, pogimdyvinė depresija.

Naudojant NaProTECHNOLOGIJĄ, tikimybė sėkmingai pastoti, atsižvelgiant į įvairaus amžiaus grupes bei galimas diagnozes, yra apie 50 proc. Sėkmės atvejai, priklausomai nuo priežasties, gali siekti net 80 proc. Poroms, kurioms nepavyko pastoti, taikant pagalbinio apvaisinimo procedūras, tikimybė pastoti išlieka apie 30 proc. Žinoma, pastojimo tikimybė priklauso nuo įvairių priežasčių: tikslios diagnozės, priežasties sunkumo, ankstesnio vaisingumo gydymo ir moters amžiaus. Ši technologija yra pigesnis ir daugiau moters organizmą tausojantis vaisingumo gydymo būdas, pagrįstas statistiškai patikimais moksliniais tyrimais.

Poros, kurios susidūrė su vaisingumo problema Lietuvoje neturėjo daugiau alternatyvų, apart pagalbinio apvaisinimo procedūrų ar įsivaikinimo. Šis metodas – tai puiki galimybė surasti tikrąsias nevaisingumo priežastis ir jas koreguojant bei netaikant jokių intervencijų į moters kūną, atstatyti poros vaisingumą bei prigimtinę moters teisę į motinystę.