Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Skyrybos: kaip išsiskyrus likti tėvais?

REGISTRACIJA

Kai pora skiriasi, skausmingų emocijų ir karštų konfliktų išvengti nepavyksta niekam: negailestingas verpetas įsuka ne tik tėvus, bet ir vaikus. Ypač, kai savajame konflikte paskendę sutuoktiniai pykstasi kaip vyras ir moteris, bet pamiršta esantys mama bei tėtis.

Lektorius: Brigita Karablikovienė

Mediatorė ir pokalbio terapijos praktikė, kuri specializuojasi šeimos ginčuose ir konfliktinėse situacijose, nuo sutuoktinių (porų) konfliktų iki tėvų ir vaikų konfliktų bei ginčų.

Seminaro data: Renkama grupė

Trukmė: 1 valanda

Kaina: Dalyvavimas nemokamas, tačiau reikalinga registracija (REGISTRACIJA)

Forma: Nuotolinis

Seminaro aprašymas:

Su besiskiriančiomis poromis dirbanti mediatorė BRIGITA KARABLIKOVIENĖ sako: „Konfliktuojantys vyras ir moteris dažnai būna tiek giliai paskendę savo konflikte, kad nebesugeba rūpintis vaiku kaip mama ir tėtis. Todėl išeities taško paieškos prasideda visų pirma nuo šių vaidmenų atskyrimo ir suvokimo, kad skyrybų metu jūs išsiskiriate kaip sutuoktiniai, bet kaip mama ir tėvas liekate visada“.

Tad nuo ko prasideda šis vaidmenų atskyrimas, kokius žingsnius turi žengti pora, kokią pagalbą jiems gali suteikti psichologai ir kokią – mediatoriai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį ir kaip kurti bendravimo su vaikais susitarimus šeimai subyrėjus, žvelgiant ne iš savo moteriško ar vyriško ego, bet iš jūsų vaiko interesų pozicijos.