Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Tikėk ir pasitikėk savimi. Priimk sprendimus. Mėgaukis gyvenimu. Būk tiesiog laiminga!

Jurgita Jankuvienė

Jaunatviškumas, grožis, gera fizinė ir psichologinė savijauta (sveikata), pasitikėjimas savimi, noras veikti ir pakankamas energijos kiekis kiekvieną dieną – visa tai yra ko greičiausiai nori kiekviena moteris, tiesa? Nes, kai jaučiamės gerai, visomis prasmėmis, galime „nuversti kalnus“!

Galima „mokytis“ save mylėti kiekvienai atskirai: susirandant informaciją internete ar skaitant knygas, žiūrint įvairius video įrašus, nueinant į mokymus ar kokius užsiėmimus ir, po to, taikant įvairias praktikas vienai. Tik yra rizika, kad po kelių dienų, na gerai kelių savaičių, kol nesusiformuoja tas meilės sau įprotis, pasibaigia motyvacija ir viską numetam. Žinau tai iš asmeninės patirties, nes pačiai taip buvo ne kartą, įvairiuose dalykuose.

Kol susiformuoja įprotis ir atsiranda vidinis poreikis DARYTI, nes kitaip nebegalim, galima tuo užsiimti kartu su kitomis moterimis, kurios lygiai, taip pat, mokosi meilės sau „meno“: neišeinat iš namų, nepraleidžiant kelių valandų per savaitę informacijos paieškoms internete ar video įrašų peržiūroms, negalvojant „ai, vis tiek neišeina, nebedarysiu“ ir vėl grįžtant prie kitos informacijos paieškų…

Yra puikus būdas, padedantis formuoti asmeninius įpročius, siekti norimų rezultatų ir išlaikyti motyvaciją veikti, šis būdas vadinasi MasterMind grupės užsiėmimai online, į kuriuos susirenka 6 – 10 dalyvių, turinčių tą patį norą – formuoti naujus, meilės sau, įpročius ir siekti asmeninio, norimo rezultato. Tai gali būti bet kas, kas svarbu individualiai: kūno svorio mažinimas, geresnė emocinė sveikata, pasitikinėjimas savimi, didesnis energijos kiekis, pokytis profesiniame kelyje, laiko atradimas laisvalaikio pomėgiams ir pan.

Tad, jei turi norą pagaliau atsisukti į save, pradėti savimi rūpintis ir išmokti save mylėti iš naujo, bei esi pasiruošusi veikti tam, kad kaip galima ilgiau išliktum jauna ir jaunatviška, turėtum daugiau energijos savo veikloms, šeimai, laisvalaikiui, būtum geresnės fizinės ir psichologinės sveikatos, kviečiu tave į MasterMind grupę.

Kokio dalyvavimo grupėje rezultato gali tikėtis?

 • Įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.
 • Jaustis geriau emociškai ir fiziškai.
 • „Sutvarkyti“ santykius su antrąja puse ir/ar aplinkiniais.
 • Pakeisti kai kuriuos savo įsitikinimus, kurie tave stabdo.
 • Pakeisti nemėgstamą darbą arba iš naujo pradėti džiaugtis veikla, kuria užsiimi.
 • Atrasti laiko tik sau.

Ką gausi prisijungusi?

 • 10 nuotolinių susitikimų – pirmieji 5 susitikimai – kas savaitę, kiti 5 – kas antrą savaitę.
 • Motyvuojančią atmosferą ir saugią aplinką pasidalijimui savo patirtimis ir iššūkiais, nedidelėje 6 – 10 dalyvių grupėje.
 • Uždarą grupę Facebook, bendravimui tarp susitikimų ir dalinimuisi „namų darbais“ bei rezultatais (arba sunkumais juos pasiekti).

Formatas, trukmė, kaina:

 • Vieno susitikimo trukmė – 2,5 – 3 val. (priklauso nuo grupės dalyvių skaičiaus)
 • Formatas – nuotolinis online
 • 10 susitikimų kaina – 240 Eur