Išbandykite mūsų paslaugas pirmas 15 min. nemokamai su kodu KONSULTACIJA15

Vidinis išminčius – kaip jį prakalbinti?

REGISTRACIJA

Greičiausiai ne kartą kino filmuose yra tekę matyt vaizdą, kai ant vieno filmo herojaus peties sėdi velniukas, o ant kito – angeliukas. Tokie vidiniai „patarėjai“ yra kiekviename iš mūsų ir vieną iš jų – vidinį kritiką – mes „girdime“ gerokai dažniau nei tą, kitą – vidinį išminčių, nes išminčius, kaip jam ir dera, tiesiog tyliai laukia kol mes jį pakviesime pokalbiui ar paprašysime jo išmintingo patarimo.

Šiame vebinare kalbėsime apie tai, kaip surasti tą mūsų vidinį išminčių, kaip pakviesti jį pokalbiui ir kodėl tokie pokalbiai naudingi.

Lektorius: Jurgita Jankuvienė (plačiau apie specialistę)

Gyvenimo pokyčių koučerė ir asmeninių savybių metodikų ekspertė, grupinės mentorystės (MasterMind) ir savitarpio palaikymo grupių moderatorė.

 Individualaus darbo metu padeda klientams greičiau atrasti tas gyvenimo sritis, kuriose žengti pirmieji žingsniai ir ilgainiui įvykęs pokytis teigiamai paveiks gyvenimo kokybę: santykius, finansus, karjerą, fizinę bei emocinę sveikatą ir visa, iš ko susideda individualus žmogaus gyvenimas. 

Dirbdama su organizacijomis, konsultuoja, kaip naudojant asmeninių savybių testus, atskleisti ir „įdarbinti“ esamų ir būsimų darbuotojų potencialą bei pagerinti darbuotojų atranką, karjeros planavimą, užtikrinti efektyvesnį darbą ir sklandesnę komandos tarpusavio komunikaciją.

Artimiausia mokymų data: 2023 birželio 13 d., 18 val.

Trukmė: 60 min.

Kaina: NEMOKAMAS, bet reikalinga registracija. (Užsiregistravus gausite prisijungimo į seminarą nuorodą)

Forma: Nuotolinis

REGISTRUOTIS